Telefon Numaramız
(0216) 330 39 04-(216)3460903
(0216) 330 08 69 (fax)
Dil Seçin
tren

Kurucumuzdan

KURUCUMUZDAN

 

Sevgili öğrenciler,

Başarıya giden yolda türlü engellerle karşılaşacaksınız. Ancak bu engeller sizi hedefinize ulaşmaktan asla alıkoymamalı. Başarmak için azim ve kararlılık gereklidir. Gerçekten istedikten ve azmettikten sonra başaramayacağınız hiçbir şey, aşamayacağınız hiçbir engel yoktur.

Hayatı bir merdivene benzetirsek ve en üst basamağa da başarıyı koyarsak ona ulaşmak için merdivenleri tırmanmak gerekecektir. Zaman zaman yorulacak ve durmak isteyeceksiniz. Sabrettiğiniz takdirde en üst basamağa eninde sonunda çıkacaksınız. Unutmayın ki “Sabır büyük bir acıdır; fakat meyvesi tatlıdır.”

Doğru yönlendirmeyle, doğru programla çalışırsanız hedefinize ulaşmanız hiç de zor değildir. Ancak her şeyden önce kendinizi tanımalısınız. Kendini tanıyan, eksiklerini ve kapasitesini bilen bir öğrenci daima doğru adımlar atacaktır.

İşte biz tam da bu noktada devreye giriyoruz. Kendini tanı, sınırını çiz, eksiklerini tespit et, hedefini bil metodu ile bu uzun ve meşakkatli yolda size rehber oluyoruz. Size en uygun bireysel planlama ve programlamayı yapıp hem akademik eğitiminizi en üst düzeyde verim alarak sürdürmenizi hem de sınav kaygısı, stres, başarısızlık endişesi gibi psikolojik süreçlerin üstesinden gelmesini sağlıyoruz.

14 yıllık eğitim hayatımızda değerli öğretmen arkadaşlarımla beraber binlerce öğrenciyi mezun ettik ve onların başarısına tanık olduk. Nice birinciler çıkardık, nice mühendisler, avukatlar, psikologlar, öğretmenler yetiştirdik. Bu süreçte her yıl yeni bir şey öğrendik ve öğrendikçe daha çok öğrettik. Yetiştirdiğimiz her bir birey bizim eğitim aşkımızı daha da şahlandırdı. Aydınlık bir geleceğe ancak eğitimli ve mutlu gençler yetiştirerek ulaşılabileceğine olan inancımız ve Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, çağdaş eğitim kadromuzdan aldığımız gücümüzle tam 14 yıldır durmaksızın çalıştık. Bugün de hala aynı heves ve aşkla eğitmeye ve öğretmeye devam ediyoruz.

Sizleri de aramızda görmek ve başarılarınıza tanık olmanın mutluluğunu yaşamak istiyoruz. Pergel Özel Öğretim Kursu olarak hedefinize giden yolda rehberiniz olmaya hazırız. Tüm gençlerimize başarılar dileriz.

 

Yasemin GÜLER

Kurucu

Open chat
Merhaba
Powered by