Telefon Numaramız
(0216) 330 39 04-(216)3460903
(0216) 330 08 69 (fax)
Dil Seçin
tren

Son ana bırakmayın, zamana yayın.

Son ana bırakmayın, zamana yayın.

 

Pek çok öğrenci sınav hazırlığını son seneye bırakır; oysa TYT-AYT hazırlığı 9,10,11 ve 12. sınıfın tüm konularını kapsamakla beraber mantık muhakeme sorularını da kapsar. YKS’ye giren her öğrenci bilir ki sınava hazırlık uzun bir süreçtir. Son yıla bırakıldığı taktirde konu yetiştirme derdi, süreyi yetiştirme telaşı, sınav kaygısı gibi etmenler sağlıklı bir hazırlık yapmanıza engel olacaktır. Özellikle Matematik konularını yetiştirmek ayrı dert, tüm konuları çok iyi bilsen bile en kısa sürede tüm soruları çözebilmek ayrı derttir. 

Pergel Kurs’ta sınav hazırlığı 9. sınıftan başlar. Öğrenciler sadece okul sınavlarına değil aynı zamanda üniversite sınavına da hazırlanırlar. Tüm gruplarda esas olan şey ezber değil kalıcı öğrenmedir. Öğrencilerimiz bol soru çözerek süreyi verimli kullanmayı öğrenmeye de 9. sınıftan itibaren başlar. 

Yıldan yıla eksik konu bırakmadan ilerleyen Pergel öğrencisinin 12. sınıfa geldiğinde yapacağı tek şey 12. sınıf konularını çalışmaktır. Zamana yayarak yapılan çalışma son sene meyvesini verecek ve sizi rakiplerinizden onlarca adım öne taşıyacaktır.

Open chat
Merhaba
Powered by